صادرات متانول از یک کشور دیگر

صادرات متانول صنعتی را می توان از یک کشور دیگر مثل روسیه یا امارات انجام داد و این موقعی خواهد بود که تناژ خریدار بسیار بالا و از ایران تامین آن مشکل باشد.
متانول پتروشیمی فن آوران

صادرات متانول

برای هر شرکتی مهم است که بتواند یک محصولی را به دیگر کشورهای خارجی صادرات کند چون از این طریق پول خوبی بدست می آورد.
یک محصولی مثل متانول که در تمامی کشورها کاربرد و مصرف می شود و روزانه بین کشورها مبادله می گردد می تواند برای شرکت ها یک ماده استراتژیک بشمار آید.
اگر بتوان ارسال متانول را جزء برنامه ها قرار داد و بازارهای جهانی را شناسایی کرد می توان در آینده نزدیک به سود خوبی رسید.
کشور ایران جزء تولید کنندگان اصلی متانول در دنیا شناخته شده است که متاسفانه بخاطر مشکلات سیاسی نمی تواند صادرات را با قیمت مورد نظر انجام دهد.
بنابراین برای انجام این کار می توان از دو کشور امارات و روسیه کمک گرفت و متانول را برای خریداران محترم خارجی تامین و تهیه نمود.
صادرات متانول

قیمت متانول صادراتی

قیمت متانول صادراتی به شکل CFR, FOB و CIF با یکدیگر متفاوت بوده و علاوه بر این موارد به تناژ نیز بستگی دارد و باید در همان ابتدا مشخص شود.
شرکت کیمیا شیمی رازی برای به نتیجه رسیدن درخواست خریداران در نهایت عقد قرارداد انواع روش ها را به مشتری پیشنهاد خواهد داد و مطمئن باشید کمترین قیمت را ارائه خواهد کرد.
لذا از شما درخواست می شود ابتدا LOI را به شرکت ارسال و آنان در جواب قیمت پیشنهادی که قابل تخفیف و مذاکره هست را ارائه خواهند داد.
لطفا در درخواست خود قید کنید که چه تناژی، مکان تحویل، مدت زمان تحویل و نحوه پرداخت به چه صورتی خواهد بود.
قیمت متانول صادراتی

تحویل متانول کجاست؟

همانطور که در بالا اشاره شد می توان متانول را درب پتروشیمی، روی عرشه در کشتی و یا در مقصد تحویل داد که هر کدام از این موارد باید در درخواست قید شوند.
حتما می دانید که نوع بسته بندی بر مکان تحویل تاثیر گذار بوده و برای این کار از بشکه های 220 لیتری و یا مخازن استفاده می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.