صادرات متانول با شرط تحویل فوب

صادرات متانول (Methanol Export) صنعتی از ایران به هر کشوری با شرط تحویل فوب بندر انجام می گیرد و اگر خریدار به شکل های دیگری آن را می خواهد امکان دادن بار از یک کشور دیگر مثل امارات وجود دارد.
خرید متانول صادراتی

صادرات متانول

صادرات متانول برای کشورهایی که این ماده خاص و مهم را تولید می کنند بسیار مهم است چون پول خوبی بدست می آورند.
اما برای صادرات کردن هر ماده و کالایی ابتدا باید به مصرف داخل توجه کرد تا مشکلی برای کارخانه های مصرف کننده پیش نآید.
مصرف سرانه متانول در ایران حدود ۵ درصد بوده و با توجه به حجم بالای تولید آن می توان به راحتی کارهای صادرات را انجام داد.
اگر بتوان بعضی از واسطه ها را که دنبال سود بسیار بالایی هستند را از سر راه حذف کرد آن موقع می توان انتظار داشت بهترین صادرات را انجام دهید.
مثلا اگر حجم معامله ماهی ۱۰ هزار تن باشد و روی هر تن ۱ دلار سود کند می شود ۱۰۰۰۰ دلار و این عدد را در ۱۴۰۰۰ تومان ضرب کنید چه عددی مشاهده خواهید کرد؟ بله ۱۴۰ میلیون که البته این حداقل سود خواهد بود.

FOB or CIF

متانول را می توان به شکل FOB و یا CIF تحویل خریداران داد ولی با توجه به تحریم ایران، پتروشیمی ها تمایل دارند FOB کار کنند.
اگر حجم سفارش خیلی بالا باشد می توان به شکل CIF کار کرد ولی محموله از کشور ثالث مثل امارات بارگیری خواهد شد.
شرکت کیمیا شیمی با روابطی که دارد می تواند کارهای لازم را برای انجام معامله به شکل های متنوع انجام دهد تا به نتیجه خوبی دست یافت.

قیمت فوب یا سی آی اف

قیمت فوب با سی آی اف تفاوت زیادی دارد و باید کلیه هزینه های مربوطه را در نظر بگیرید.
اگر دنبال استعلام قیمت هستید خواهید توانست در هر زمانی درخواست خود را به شکل تلفنی، پیامکی و یا از طریق واتس آپ ارسال کنید تا کارها سریع تر پیش برود.