خرید کود اوره از پتروشیمی کرمانشاه

خرید کود اوره از پتروشیمی کرمانشاه برای صادرات کردن به ترکیه، عراق و ارمنستان بهترین گزینه می باشد به شرطی که حجم درخواست شما حداقل 300 تن باشد تا بتوان آن را پیگیری کرد.

پتروشیمی کرمانشاه

پتروشیمی کرمانشاه در غرب کشور ایران قرار گرفته است و برای صادرات به کشورهای همسایه مثل عراق و ترکیه موقعیت مناسبی دارد.
این واحد تولیدی در حال حاضر محصولاتی مثل کود اوره گرانول، آمونیاک مایع و نیتروژن مایع را با درصد خلوص بالا تولید می کند.
مهم ترین محصول پتروشیمی کرمانشاه، کود اوره با ازت 46 درصد است که در سال حدود 700 هزار تن تولید می گردد.
اگر در فکر صادرات کردن کود اوره به کشورهای شمال شرقی و غربی هستید خواهید توانست برند کرمانشاه را در کیسه های 50 کیلویی خط قرمز تحویل بگیرید.
خرید کود اوره از پتروشیمی کرمانشاه

خرید کود اوره از پتروشیمی کرمانشاه

خرید کود اوره از پتروشیمی کرمانشاه برای مصرف کنندگان داخلی و حتی خارجی دارای محدودیت هایی است.
مثلا برای داخل کشور، شرکت های بازرگانی و اشخاص حقیقی نمی توانند این کود را در هر تناژی تهیه کنند چون از لحاظ قانون، قاچاق محسوب می شود.
همچنین برای خریداران خارجی که می خواهند آن را خرید کنند باید تناژ 300 تن درخواست بدهند تا مورد قبول قرار بگیرد.
اگر فکر می کنید که 300 تن زیاد است باید آن را از پتروشیمی شیراز و یا بجنورد خرید کنید که برای خریدار به صرفه نیست چون هزینه حمل و نقل زیاد می شود.
خرید کود اوره از پتروشیمی کرمانشاه

نحوه تحویل کود اوره

نحوه تحویل کود اوره معمولا در ایران به شکل FOB بندرعباس یا بندرامام خمینی می باشد و همچنین EXW است.
با توجه به حجم درخواستی نوع بسته بندی متفاوت خواهد شد زیرا برای تناژهای خیلی بالا اصلا امکان کیسه وجود ندارد و معمولا از جامبوبگ استفاده می گردد.
لطفا LOI خود را از طریق واتس آپ برای همکاران ما ارسال نمائید تا آنان در اولین فرصت بهترین قیمت را اعلام کنند و با شما ارتباط بگیرند.

13

 1. مدیر محترم پتروشيمي کرمانشاه
  با سلام و احترام
  باستحضار می‌رسانم برای صادرات به کشور ترکیه نیاز به ۱۰۰۰ تن اوره ۴۶ درصددر کیسه جامبو یک تنی اماده قرارداد هستیم در ضمن بعداز قرارداد و صدور پروفرما انویس میزان تناژ نقدا به حساب شرکت واریزمیشود خواهشمندم شرایط تحویل و قیمت درب کارخانه به اینجانب اعلام بفرمایید
  با تشکر از همکاری آن شرکت محترم
  احمدپناه

 2. با سلام
  خریدار هزار تن کود اوره ۴۶ درصد جهت صادرات به عراق و در صورت تایید کیفیت خرید به میزان ۷۵۰۰ تن میباشم . لطفا قیمت ، شرایط قرارداد و نحوه تحویل را اعلام فرمایید .

 3. سلام خریدارکودبرای صادرات به کوردستان عراق می باشم لطفا
  دراین رابطه ارشادبفرمایید.
  باتشکر

 4. سلام و عرض ادب
  نیاز به ۴۰۰تن او ه ۴۶ درصدی جهت صادرات به یک کشور اروپایی داریم
  لطفا قیمت اعلام فرمایید

 5. مریرمحترم پتروشیمی کرمانشاه باسلام به اسحضار میرسانم برای صادرات به کشورعراق نیازبه ۵۰۰. تن کوداوره ۴۶درصد درکیسه ۵۰ کیلویی اآماده به قرارداد هستم خواهشمندم شرایط وقیمت درب. کارخانه به اینجانب اعلام فرماید

 6. با سلام و احترام اینجانب سید نظام میرزایی در نظر دارم مقدار شش هزار تن کود اوره پتروشیمی کرماشا به کشور عراق صادر نمایم لطفا شرایط فروش ازجمله پروفرما اینویس را اعلام فرمایید ممنون

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.