خرید متانول پتروشیمی زاگرس

کشورهای خارجی معمولا خرید متانول خود را از پتروشیمی زاگرس که بزرگ ترین تولید کننده در کشور ایران به شمار می رود انجام می دهند چون ظرفیت تامین حجم بالای آنان را در مدت زمان کوتاه دارد.

خرید متانول

Buy Methanol چیزی است که اکثر خریداران خارجی در مرورگر گوگل به دنبال هستند و سعی می کنند آن را از کشورهای معتبر تهیه کنند.
حتما می دانید که کشورهای معتبر که می توانند متانول صنعتی را با استانداردهای مشخص شده تولید نمایند محدود هستند.
یکی از این کشورها، Iran است که توانسته با احداث چندین پتروشیمی گامی بلند در جهان بردارد و این محصول شیمیایی را ارائه دهد.
واقعا تامین و تهیه متانول از ایران برای کشورهای خارجی مثل چین، آفریقا، ارمنسان و … آسان بوده و در قبال آن کمترین پول را پرداخت می کنند.

خرید متانول

صادرات متانول زاگرس

صادرات متانول زاگرس یا به عبارتی Export Methanol Zagros به طور مستقیم تحت نظر خود پتروشیمی انجام می گیرد.
اگر شما تاجر یا شریک تجاری یک خریدار خارجی هستید می توانید برای تامین متانول با شرکت های بازرگانی وارد مذاکره تا شرایط آنان را جویا شوید.
قبل از هر اقدامی باید از فروشنده یا صادر کننده متانول بخواهید به شما آنالیز محصول را ارائه دهد تا شما آن را با چیزی که می خواهید مطابق دهید.
بعد از این مرحله نوبت به ارائه قیمت و چند درخواست دیگر می شود که باید از سوی خریدار و فروشنده برای یکدیگر صادر شوند تا شرایط دو طرف بررسی گردد.

صادرات متانول زاگرس

مدت زمان تحویل متانول

هنگامی که تمام شرایط جور بود باید قرارداد رسمی بسته شود و در آن علاوه بر قیمت روز که براساس دلار خواهد بود، مدت زمان تحویل متانول Delivery time methanol بار نیز قید می گردد.
علت اینکه در قرارداد مدت زمان قید می شود جزء وظایف شرکت فروشنده است که به تعهدات خود پایند باشد و بار را به موقع تحویل دهد در غیر اینصورت جریمه خواهد شد.

 

  • تبلیغات:
    1. قیمت روز اکتان بوستر خودرو ۲۰۶ در بازار تبریز
    2. نفت سفید جدید طبیعی صادراتی
    3. پد الکلی + قیمت خرید فروش
    4. بنزین سوپر طبیعی خوب گران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.