خرید کود اوره کشاورزی ایران در امارات

خرید کود اوره کشاورزی در گریدهای گرانول و پریل را می توان جهت صادرات به کشورهای مختلف به جای ایران از امارات تحویل گرفت و آن را در کیسه های 50 و 1000 کیلویی تحویل گرفت.

کود اوره کشاورزی

کود اوره کشاورزی در فصل بهار به دلیل کودهی به زمین ها آمار عرضه و تقاضا آن افزایش پیدا می کند.
این روند برای کشور ایران که تولید کننده کود اوره 46 درصد است بسیار خوب بوده ولی نباید کشاورزان داخلی به مشکل برخورد کنند.
همانطور که مطلع هستید کود اوره را پتروشیمی های بزرگی مثل شیراز و کرمانشاه و خراسان تولید می کنند و هیچ کمبودی در داخل وجود ندارد.
کشورهای زیادی خواهان این هستند تا کود اوره ایران را در تناژهای بالا مثل 50000 تن خریداری کنند ولی باید از قبل مشکل نحوه پرداخت آن حل شود.

خرید کود اوره کشاورزی

خرید کود اوره کشاورزی برای خریداران خارجی و یا واسطه ها جهت صادرات به آسانی انجام می گیرد و می توانند سود خوبی داشته باشند.
برای این کار کافیست مقدار مورد نظر خود را بهمراه مکان تحویل و قیمت پیشنهادی برای کارشناسان مربوطه ارسال کنید.
این کارشناسان در شبکه اجتماعی واتس آپ (WhatsApp) پیگیر کارهای شما خواهند بود و شما را در هر لحظه از روند کار مطلع خواهند کرد.
بنابراین کافیست از طریق همین سایت با کارشناسان ارتباط بگیرید و درخواست رسمی خود را برای آنان ارسال نمائید و بقیه کارها را به آنان واگذار کنید.
هدف از این شرکت رسیدن به معامله با کمترین سود است و طوری عمل می شود تا تمام افراد ه سود برسند.

تحویل کود اوره

تحویل کود اوره به خریداران خارجی به صورت EXW و یا FOB خواهد بود و علاوه بر آن می توان محموله را در کشور امارات و یا یکی از بنادر ترکیه تحویل داد.
شما خریدار محترم باید مکان تحویل را در درخواست رسمی قید کنید تا طبق همان به شما قیمت دهند و به نتیجه خوبی دست پیدا کنید.