نحوه خرید متانول پتروشیمی فن آوران

نحوه خرید متانول پتروشیمی فن آوران به این صورت است که باید حتما آن را از طریق بورس و در تناژ بالا درخواست بدهید و نوع بسته بندی آن خیلی کم در بازار وجود دارد.

متانول پتروشیمی فن آوران

از دیگر مجتمع های تولیدی متانول در کشور ایران می توان به شرکت پتروشیمی فن آوران با نماد شفن در بورس اشاره کرد.
این شرکت با بهره گیری از متخصصین داخلی توانسته جزء سومین تولید کننده متانول و اولین تولید کننده اسید استیک صنعتی باشد.
این دو محصول نه تنها در ایران بلکه در کشورهای خارجی کاربردهای بسیار فراوانی دارند و باید از این فرصت استفاده خوبی کرد.
یکی از این فرصت ها، صادرات حداکثری است تا از این طریق ارز خوبی وارد کشور شود و بتوان با آن کارگاه های تولیدی زیادی را بوجود آورد.

خرید متانول

شرکت های تولید کننده که متانول جزء خوراک های اصلی و مهم آنان بشمار می رود می توانند خرید خود را به شرکت های بازرگانی واگذار کنند.
این کار ممکنه برای آنان هزینه بر باشد ولی دیگر خیالشان آسوده است که این ماده را تامین می کنند و چرخه تولید کارخانه همیشه در حال چرخش است.
بعضی مواقع باید برای بدست آوردن بعضی از چیزها هزینه کرد و این هزینه باید اصولی و منطقی باشد تا از این راه به سود رسید.
خرید متانول در ایران ساده بوده ولی اگر تناژ شما زیاد باشد باید قبل از هر اقدامی به فکر تامین آن باشید چون نمی شود هر روز فکر کرد که آیا بار می توان خرید کرد یا خیر.

ثبت سفارش در بورس انرژی

ثبت سفارش در بورس انرژی برای خرید متانول یا هر محصول دیگر به این صورت است که خریدار باید مبلغی را به عنوان پایه واریز کند.
مثلا حدود 20 درصد کل مبلغ را باید به شرکت کارگزار دهد تا او بتواند خرید را انجام دهد و علاوه بر این حدود 150 تومان به ازای هر کیلو به عنوان اور به کارگزار می دهد.
هر وقت ثبت سفارش قطعی شد باید باقی پول را پرداخت کنید تا مجوز بارگیری برای شما صادر شود.