قیمت خرید متانول از پتروشیمی

قیمت خرید متانول از پتروشیمی با قیمتی که این محصول را از شرکت های بازرگانی خریداری می کنید متفاوت است. برای استعلام قیمت متانول می توانید از طریق این سایت اقدام نمائید.
فروش ویژه متانول صنعتی پتروشیمی

متانول

متانول به صورت مایعی شفاف، بوی الکل، اشتعال آور، سمی، فراریت بالا و در دمای پایین به جوش می آید.
تمام این خصوصیات را باید تمام اشخاصی که به هر نحو با این ماده کار می کنند بدانند و در شرایط حساس بهترین عملکرد را داشته باشند.
متانول آن قدر کاربرد دارد که توانسته جایگاه سومی را از بین این همه محصول شیمیایی به خود اختصاص دهد.
محصول متانول توسط پتروشیمی های شیراز، فن آوران، خارک، زاگرس، پارس و مرجان با درجه خلوص 99.85% تولید می گردد و آن قدر انبوه هست که امکان صادرات آن وجود دارد.
قیمت خرید متانول صنعتی پتروشیمی

خرید متانول از پتروشیمی

خرید متانول از پتروشیمی ها برای شرکت هایی که دارای سهمیه هستند وجود دارد و آنان با کمترین هزینه ممکن خواهند توانست بار را تحویل بگیرند.
معمولا شرکت های ایرانی ترجیح می دهند از برند شیراز که در مرکز ایران است بهره مند شوند چون در این صورت هزینه کرایه کمتر می شود.
متانول پتروشیمی از طریق بورس کالا و همچنین شرکت های بازرگانی قابل خرید و تامین است فقط باید مقدار مورد نیاز را به فروشنده اعلام کنید.
حتما می دانید که خرید متانول به صورت بشکه ای از واحدهای پتروشیمی امکان پذیر نمی باشد و این نوع عرضه بدست شرکت های بازرگانی انجام می گیرد.

قیمت آنلاین متانول

قیمت متانول را تمامی خریداران و مصرف کنندگان می توانند به طور آنلاین از سایت های معتبر جویا شوند.
قیمت آنلاین متانول به خریدار این امکان را خواهد داد تا سریع تر تصمیم گیری کنند و اگر مناسب نبود به یک سایت دیگر بروند.
اما بعضی از سایت ها از درج قیمت خودداری می کنند چون نوسانات قیمت در بازار شدید است و این کار ممکن است خریدار را دچار اشتباه کند.