فروش متانول فن آوران با تضمین

فروش متانول فن آوران که توسط بازرگانی کیمیا شیمی رازی انجام می گیرد با تضمین خلوص و قیمت همراه است تا به این سبب خریدار با خیال راحت تر، خرید خود را انجام بدهد.
پتروشیمی فن آوران

پتروشیمی فن آوران

پتروشیمی فن آوران، در سال 1377 در منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر استان خوزستان راه اندازی و در سال 1383 به بهره برداری رسید.
این مجتمع محصولات شیمیایی نظیر متانول صنعتی و اسید استیک صنعتی را با ظرفیت بسیار بالایی تولید می کند.
موقعیت جفرافیایی فن آوران سبب شده تا به راحتی بتواند محصولات خود را بوسیله کشتی به دیگر کشورهای جهان، صادرات کند.
متانول فن آوران که با ظرفیت 1000 تن در روز خوراک اسید استیک می باشد و این از لحاظ اقتصادی بصرفه تمام می شود.

فروش متانول فن آوران

فروش متانول فن آوران نسبت به سایر واحدهای تولیدی این محصول در بازارهای داخلی کمتر انجام می گیرد، چون حجم بیشتر آن صرف تولید استیک اسید قرار می گیرد.
اما این امکان وجود دارد تا بتوان متانول فن آوران را از طریق بورس کالا و یا شرکت های بازرگانی که در این زمینه فعالیت می کنند، خریداری کرد.
اکثرا این محصول را به صورت فله ای و یا حواله ای در اختیار خریداران محترم قرار می دهند و برای نوع بشکه ای از برندهای دیگر مثل شیراز استفاده می کنند.
خلوص متانول فن آوران با متانول شیراز هیچ تفاوتی ندارد و خریداران می توانند از هر کدام برای کارهای خود که حساس هستند، بهره مند شوند.

صادرات متانول

صادرات متانول فن آوران همانند متانول زاگرس با سهولت خاصی صورت می گیرد چون امکانات برای این کار وجود دارد.
خریداران خارجی که در کشور عراق، کویت و یا هر کشور دیگر که هستند هر نوع بسته بندی که نیاز دارند را می توانند درخواست دهند تا برای آنان انجام شود.
کلیه هزینه ها که در قالب پیش فاکتور به خریدار داده می شود را باید شخص خریدار پرداخت کند تا بتواند محصول خود را در مکان تعیین شده، تحویل بگیرد.