فروش الکل متانول در تبریز

کار فروش الکل متانول تبریز را شرکت بازرگانی کیمیا شیمی رازی برعهده دارد و خواهد توانست این محصول را با بهترین قیمت و تضمین شده به خریداران محترم، تحویل بدهد و در زمان مشخص کار بارگیری را انجام خواهد داد.
متانول تبریز

متانول تبریز

متانول تبریز یکی از نتایج در موتورهای جستجوگر مثل گوگل می باشد که این یعنی خریداران در این شهر به دنبال آن هستند.
این خریداران از طریق اینترنت به راحتی خواهند توانست فروشنده مورد نظر را پیدا کرده و درخواست خرید خود را بدهند.
لازم به ذکر است که متانول به طور مستقیم از پتروشیمی مورد نظر یعنی شیراز و یا زاگرس برای آنان ارسال خواهد شد.
اما اگر بخواهند متانول صنعتی را به صورت بشکه ای خریداری کنند کار بارگیری از انبار شورآباد تهران انجام می گیرد و در حال حاضر انباری در تبریز در نظر گرفته نشده است.

فروش متانول در تبریز

فروش متانول در تبریز را بسیاری از شرکت های بازرگانی انجام می دهند که هر یک از آنان تنها انباری در تهران دارند و بخاطر مسائل اقتصادی به صرفه نیست انباری را در شهر تبریز یا شهرهای دیگر راه اندازی کنند.
فروش متانول به طور مستقیم و بدون واسطه انجام خواهد گرفت تا خریداران محترم کمترین هزینه ممکن را بابت خرید، پرداخت نمایند.
وجود شهرک های صنعتی در تبریز باعث شده تا فروشندگان خیلی راحت به آنان بار را برسانند و تا جایی که امکان دارد، تخفیف بدهند.

قیمت متانول تبریز

قیمت متانول در تبریز با قیمت این محصول در تهران و یا شهرهای دیگر هیچ تفاوتی ندارد و تنها بحث کرایه به آن اضافه خواهد شد.
این قیمت بستگی به نوع بسته بندی (بشکه ای یا فله) دارد که باید خریدار یا مصرف کننده از همان ابتدا آن را مشخص کند.
شرکت کیمیا شیمی رازی این تضمین را به خریدار خواهد داد که اگر قیمت متانول نسبت به شرکت های دیگر بالاتر باشد پول واریزی را به شما عودت خواهد داد قبل از اینکه بار برای شما فرستاده شود.