خرید و فروش متانول در ایران

خرید و فروش متانول در ایران شاید به دلیل وجود مقدار زیادی از این محصول با سهولت انجام می گیرد ولی باید متانول به دست کارخانه داران و اشخاص اصلی برسد و از آن سوء استفاده نکنند.
فروش متانول مشهد

متانول در ایران

سابقه تولید متانول در ایران به پس از پیروزی انقلاب اسلامی بر می گردد یعنی حدود سال 69، که برای اولین بار این ماده توسط پتروشیمی شیراز، تولید شد.
متانول با اینکه یک ماده شیمیایی است و ممکن است آسیب هایی را ایجاد کند ولی اگر به درستی و در جای خود مصرف شود، بسیار سودمند خواهد بود.
اگر متانول را به جای بنزین استفاد شود قطعا محیط زیست سالم و پاکی خواهیم داشت ولی نباید بدست افراد سود جو قرار بگیرد.
ظرفیت متانول در ایران حدود 7 میلیون تن در سال است که تا چند سال دیگر به 10 میلیون تن خواهد رسید.
متانول صنعتی از طریق کشتی های مخصوص و ماشین های ترانزیتی به کشورهای خارجی که خواهان آن هستند، صادرات می گردد.

فروش متانول ایران

فروش متانول ایران را بعد از پتروشیمی ها، شرکت های بازرگانی انجام می دهند که باید آنان کارهایی را بکنند تا به کارخانه داران برسد.
مثلا بیایند یک حداقل مقدار و یا حداقل تعداد بشکه در نظر بگیرند و به آن پایبند باشند، در اینصورت خریدار واقعی بهتر شناخته خواهد شد.
حتما می دانید که در ایران متانول در بشکه های 220 لیتری و تانکرهای 25000 کیلوگرمی عرضه و به فروش می رسد و از قیمت خوبی برخوردار است.

خرید اینترنتی متانول

خرید اینترنتی متانول به خریداران فرصت های خوبی خواهد داد تا راجب به این ماده اطلاعات بسیاری را کسب کنند.
در کنار این اطلاعات، با فروشندگان زیادی آشنا خواهد شد و می تواند از آنان شرایط خرید را جویا شود و اگر با برنامه ریزی های او هم راستا باشد، خرید خود را انجام دهد.
پس توصیه می شود از تمامی امکانات موجود برای خرید و استعلام قیمت متانول بهره مند شوید تا به سودهای خوبی برسید.